o fundacji

Fundacja Soward Kolorowa Edukacja to organizacja non-profit, która dedykuje swoją działalność wdrażaniu innowacyjnych projektów edukacyjnych, mających na celu wspieranie rozwoju młodych umysłów i stawianie kroków ku lepszemu jutru. Nasza misja opiera się na przekonaniu, że edukacja jest kluczem do sukcesu i równości szans dla wszystkich dzieci.

W ramach naszych działań, Fundacja Soward Kolorowa Edukacja angażuje się w projektowanie, realizację i ewaluację różnorodnych programów edukacyjnych, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby współczesnego społeczeństwa. Nasze innowacyjne podejście skupia się na dostosowywaniu programów do indywidualnych zdolności i potrzeb uczniów, aby umożliwić im rozwój w sposób pełny i wszechstronny.

Jesteśmy przekonani, że edukacja powinna być przede wszystkim inspirująca, angażująca i dostępna dla wszystkich. Dlatego też, nasze projekty stawiają na innowacyjne, unikatowe projekty, aktywne metody nauczania, interaktywne zajęcia oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii, które uczynią proces uczenia się ciekawszym i bardziej efektywnym.

Fundacja Soward Kolorowa Edukacja działa na wielu płaszczyznach edukacyjnych, obejmując obszary takie jak edukacja, nauka, sztuka, kultura, zdrowie, ekologia czy przedsiębiorczość. Nasze programy są adresowane zarówno do dzieci w wieku przedszkolnym, jak i uczniów szkół podstawowych i średnich, którzy pragną rozwijać swoje kompetencje w zakresie kompetencji przyszłości.

Jako Fundacja Soward Kolorowa Edukacja nieustannie dążymy do tworzenia nowych możliwości edukacyjnych, które przyczynią się do pełniejszego wykorzystania potencjału każdego ucznia oraz budowania społeczeństwa opartego na wiedzy, kreatywności i współpracy.

Dołącz do naszej misji i wspólnie budujmy lepszą przyszłość poprzez edukację!

Nasza misja

Dążymy do tworzenia nowych możliwości edukacyjnych dla każdego dziecka.

Nasze wartości

Co nas wyróżnia? Odpowiedzialność, bezpieczeństwo, troska, empatia, solidarność, zaufanie.

Ważne pliki

Aktualny odpis z KRS-u

“Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista”

mgr Dorota Wosińska – Prezes Fundacji